تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳
۰
کد مطلب : ۳۶۴۰۲

۲۲دی؛ آغاز ثبت نام اعتکاف رجبیه حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

۲۲دی؛ آغاز ثبت نام اعتکاف رجبیه حرم حضرت عبدالعظیم(ع)
به گزارش خبرنگار اندیشکده هیأت به نقل از  اداره کل تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، اولین جلسه هماهنگی اعتکاف رجبیه در معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد.

این جلسه با حضور نمایندگان بخش‌های مختلف آستان مقدس در راستای هم افزایی و تعیین راهکارهای بهره وری بیشتر از ظرفیت‌های فرهنگی حرم مطهر در مراسم اعتکاف و توسعه و ارتقا ویژه برنامه‌های تبلیغی و فرهنگی مناسب با قشر جوان برپا شد.

تشکیل کارگروه‌های تخصصی محتوایی، اجرایی و…به منظور برگزاری و میزبانی شایسته از معتکفین و غنای فرهنگی این آئین نورانی از اهم تصمیمات این نشست بود.

علاقه مندان به شرکت در این مراسم می‌توانند از تاریخ ۲۲ دی ماه همزمان با شب ولادت حضرت زهرا (س) لغایت دوم بهمن ماه با مراجعه به سایت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسینی(ع) پیش ثبت نام خود را انجام داده و پس از قرعه کشی و اعلام اسامی انتخاب شده، در تاریخ‌های سوم و چهارم بهمن ماه نسبت به تکمیل ثبت نام اقدام نمایند.

ویژه برنامه اعتکاف رجبیه از ۱۵ بهمن ماه مصادف با شب میلاد مولای متقیان حضرت امام علی (ع) در مسجد جامع آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) برپا خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما